O NÁS O NÁKUPU KONTAKTY VOP GDPR a Cookies
DOPORUČUJEME

Hoblovací nože 30 x 3 HSS 18%W

Od 74 Kč bez DPH

DOPORUČUJEME

Hoblíky Japonské

Od 1 971 Kč bez DPH

DOPORUČUJEME

Frézovací systém ARBORTECH a jiné

Od 69 Kč bez DPH

O NÁKUPU

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
Kupující objednávkou stvrzuje, že akceptuje VOP pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné.

Změna sortimentu zboží na eshopu vyhrazena.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Objednávat si můžete v e-shopu pomocí nákupního košíku na www.truhlarske-nastroje.cz. Mimo e-shop samozřejmě také telefonem, faxem, e-mailem, pomocí objednávkového formuláře na www.habilistools.cz či písemně.
Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce. Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká reálným dodáním zboží. Ve zvláštních případech si prodávající vyhrazuje právo dodatečně potvrdit objednávku.

Upozornění: obrázky na eshopu jsou ilustrační, balení produktů i etikety se v průběhu času mění, sledujte pečlivě popisy u zboží.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem. V případě změn či nejasností Vás budeme kontaktovat.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Rušení objednávky probíhá individuálně, nejlépe po telefonické domluvě. Pokud již však mezitím došlo k expedici zboží nebo stejně tak pokud si kupující zásilku se zbožím úmyslně nepřevezme, kupující se bezvýhradně zavazuje uhradit expediční náklady.
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.

5) ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

Způsob platby a dodání     cena bez DPH v Kč   nad 6000 Kč bez DPH zdarma

Dobírka ČR do 10kg                          140                           ano
Dobírka ČR 10-20kg                          200                           ne
Dobírka ČR 20-30kg                          340                           ne
Dobírka ČR 30-40kg                          440                           ne

Platba předem ČR do 10kg                 110                           ano
Platba předem ČR 10-20kg                 170                           ne
Platba předem ČR 20-30kg                 310                           ne
Platba předem ČR 30-40kg                 410                           ne

Platba předem Slovensko do 10kg       300                           ne
Platba předem Slovensko 10-20kg       490                           ne

Osobní odběr Jinočany                          0                            …

 

Pokud není dohodnuto jinak, zboží zasíláme NA DOBÍRKU do ČR Českou poštou. Cena poštovného a balného je 140 Kč bez DPH. U objednávek v souhrnné výši nad 6000 Kč bez DPH je u objednávek do 10kg poštovné a balné zcela zdarma! (vztahuje se na první zásilku). Přepravní společnost PPL používáme na vyžádání (uveďte prosím v poznámce u objednávky).

Je možná též úhrada PŘEDEM NA ÚČET, cena poštovného a balného je v tomto případě 110 Kč bez DPH. U objednávek v souhrnné výši nad 6000 Kč bez DPH za zboží je u objednávek do 10kg poštovné a balné zcela zdarma! (vztahuje se na první zásilku). S platbou je však třeba vyčkat až Vás kontaktujeme, že je zboží skutečně připraveno k expedici. Stejně tak při OSOBNÍM ODBĚRU ve výdejním místě (Sokolská 141, 252 25 Jinočany) je třeba se předem domluvit, tento způsob dodání je samozřejmě zdarma. Akceptujeme hotovost a platební karty (od částky 500,- Kč s DPH) Maestro, MasterCard a Visa/Visa Electron/VPay.

Při platbě předem a osobním odběru pro Vás zůstává zboží v rezervaci 7 dní, po dohodě je možno tuto lhůtu samozřejmě prodloužit.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě
technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Potvrzení objednávky automaticky odesílaným emailem ze systému má pouze orientační charakter !! (např. zde nejsou zahrnuty slevy na poštovném, úpravy poštovného vzhledem ke skutečné celkové váze, individuální domluvy a změny...)

U objednávek nad 40kg jsou ceny poštovného/dopravného stanoveny individuálně nebo na základě dohody mezi prodávajícím a kupujícím.

Celkovou váhu objednaného zboží lze obvykle odhadnout, je počítána včetně obalového materiálu. Při výrazných nesrovnalostech bude cena za poštovné dodatečně upravena, aby odpovídala skutečnosti.

"Zásilka EXTRA" bude účtována v případě, že bude nutné objednávku rozdělit do více zásilek, je stanovena individuálně dle platného ceníku přepravce. Stejně tak bude účtována u přepravy nadměrných či specifických zásilek nebo při vyžádání přepravy pomocí PPL Private.

(Při nároku na poštovné ZDARMA je tento pouze na první zásilku)

U některých produktů s nadměrnou váhou (např. knechty, ztužidla, hoblice, odsavače) můžete být požádáni o platbu předem. Děkujeme za pochopení.

SLOVENSKO

Vzhledem ke špatným zkušenostem nabízíme zákazníkům ze Slovenska pouze možnost platby předem a to na účet u Citfin IBAN: CZ3520600000000001043571, swift: CITFCZPPXXX, bankovní poplatky nehradíme. Na dobírku lze zboží poslat skutečně pouze výjimečně a obvykle po předchozí domluvě. Děkujeme za pochopení.

Pro slovenské zákazníky u objednávek nad 20kg jsou ceny poštovného a balného stanoveny individuálně po předchozí domluvě nebo na základě objednávky mimo e-shop.

Pro fakturaci bez DPH je třeba kontaktovat nás a prokázat registraci plátce DPH.

6) DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je uvedena u konkrétního druhu zboží a je orientační. Pokud je uvedena v řádech dnů, berou se tyto jako dny pracovní. Den objednávky se do této lhůty nezapočítává. Zvláště v době dovolených či v předvánočním čase někdy nejsme schopni dodací lhůty plnit přesně. V případě, že by dodání zboží mělo být zpožděno oproti uvedené lhůtě, budete vždy s touto skutečností předem obeznámeni. Dodací lhůta na Slovensko je samozřejmě delší. Sledujte homepage, kde naleznete aktuální informace.

7) REKLAMACE, ZÁRUKA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Případné reklamace vyřizujeme individuální dohodou a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží při jeho převzetí prohlédnout. Případné vady je kupující povinen nám neprodleně nahlásit. Za vady vzniklé přepravou neručíme. V těchto případech je nutné uplatnit reklamaci u příslušného přepravce.

Budeme Vás neprodleně informovat o stavu reklamace.

Vrácení zboží řešíme nejlépe individuálně dle domluvy.

Zboží by měl spotřebitel vrátit úplné, tj. včetně veškerého dodaného příslušenství, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal.

 

Copyright 2021 HabilisTools.cz  Mady by atomicmedia