O NÁS O NÁKUPU KONTAKTY VOP GDPR a Cookies
DOPORUČUJEME

Frézy na dveře

Od 8 609 Kč bez DPH

DOPORUČUJEME

Pokosnice

Od 331 Kč bez DPH

DOPORUČUJEME

Speciální kotouče

Od 1 450 Kč bez DPH

O NÁS

Společnost HABILIS spol. s r.o. vznikla v roce 2006. Sekce Habilis Tools se zaměřuje na prodej dřevoobráběcích nástrojů. V roce 2011 se odděluje společnost Habilis Steel spol. s r.o. specializující se na kovoobráběcí nástroje.
 

Habilis Tools (v obecně známé zkratce HT) je dnes registrovanou ochrannou známkou, spojenou s pevným místem na tuzemském trhu v dřevoobráběcím průmyslu. Dá se říci, že hlavním oborem činnosti je prodej standardních i zakázkových nástrojů, především pro osazení CNC strojů. Z nabídky lze vybrat diamantové, žiletkové a pájené nástroje, hoblovací nože, pilové kotouče a vše, co s nimi souvisí.
 

Mezi zákazníky HT patří ale nejen velké truhlářské či nábytkářské výroby, ale také menší podnikatelé – truhláři, restaurátoři, řezbáři nebo kutilové.
Pro tyto účely v našem sortimentu najdete velký výběr ručních nástrojů, nářadí, truhlářských přípravků a vybavení dílen.

Můžete od nás očekávat kvalitní služby, od technického poradenství, přes vhodný nákup nástrojového vybavení, zákaznickou podporu, informace o termínech dodání až po pravidelné speciální nabídky a akce.

Produkty nakupujeme od renomovaných značek z celého světa a v kooperaci se zahraničními společnostmi vyrábíme specializované nástroje na zakázku. Jsme schopni vyrobit zakázkový nástroj přesně dle požadavků a potřeb zákazníka.
Za dobu své působnosti jsme uvedli na trh celou řadu nových značek, a tak se nám podařilo rozšířit sortiment dřevoobráběcích nástrojů v České republice. Tím jsme také rozšířili i Vaše výrobní možnosti na tradičních i CNC strojích. Pro příklad uvádíme značky Metal World, Freud, Sistemi Klein, Garniga, Fink, Stehle, G3 Fantacci a mnohé další.

Neustále sledujeme nejnovější trendy a vyvíjíme pro Vás nové zajímavé a kvalitní produkty, které Vám usnadní práci se dřevem, ušetří čas i peníze a pomohou zvýšit Vaši konkurenceschopnost v oboru.

Nedílnou součástí našich služeb je samozřejmě i servis nástrojů, specializujeme se na ostření především diamantových a spirálových stopkových fréz. Naši technici poskytují zdarma poradenství ohledně optimalizace výroby a servisu, kolik ostření je možno provést, jakým způsobem je možno prodloužit životnost nástroje a kdy už je třeba nástroj opravit či zakoupit nový. Jednoduše řečeno, pomůžeme Vám zajistit technicky efektivní výrobu.

Kde nás najdete? Naše společnost má prezentační prostor – show-room spojený s kamennou prodejnou, a to v Jinočanech u Prahy. Především se zabýváme přímou distribucí nástrojů k zákazníkům prostřednictvím transportních služeb.
Kromě toho provozujeme také e-shop www.truhlarske-nastroje.cz, kde jak už je v dnešní době standardem, nakupujete pohodlně od počítače doma, v kanceláři či dílně.

Habilis Tools působí po celé České republice a své spokojené zákazníky má i na Slovensku.
 

Další informace a tipy naleznete na našich stránkách www.habilistools.cz

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat.
Vždy se pokusíme vyhovět Vašim přáním a požadavkům.
 

Naše firma je držitelem certifikátu Prověřená společnost.prověřená společnost 2016

 

HABILIS spol. s r.o. - Stroje, nástroje a nářadí pro truhláře a dřevoobrábění - idatabaze.czCNC obrábění dřeva, dřevoobrábění - idatabaze.cz

 

Navštivte také inzertně informační portál s truhlářskou tématikou Stolaři-Truhláři.cz.

Najdete rychlou a účelovou komunikaci mezi profesionálními truhláři - VÝROBCI a společnostmi, které se zabývají prodejem všeho potřebného k jejich práci – DODAVATELI, ať už se jedná např. o dřevoobráběcí stroje, nástroje, dřevařské materiály, příslušenství nebo technologie.

Kromě katalogů firem naleznete na portálu několik sekcí s různými tématy: dotace, bazar strojů, inzerce, reportáže, návody, rady-tipy-nápady, akce a slevy, informace o výstavách a akcích, kurzech a projektech, zajímavosti a inspirace...

webový portál www.stolari-truhlari.cz

 

Copyright 2024 HabilisTools.cz  Mady by atomicmedia