O NÁS O NÁKUPU KONTAKTY VOP GDPR a Cookies
DOPORUČUJEME

Pilový kotouč Freud LU3F

Od 1 743 Kč bez DPH

DOPORUČUJEME

Truhlářské přípravky na řezání

Od 140 Kč bez DPH

DOPORUČUJEME

Odsavače AC WORD

Od 11 830 Kč bez DPH

01 Ztužidlo truhlářské 150mm - svěrka

Kód produktu:H1S0001
Záruka:24 měsíců

236 Kč bez DPH

286 Kč s DPH

ks   Skladem
< Zpět

Popis produktu

Jedná se o klasická truhlářská stužidla s dlouholetou tradicí výroby. Rozměr udává maximální velikost kusu který lze upnout.

Parametry produktu

váha
1,7kg

< Zpět

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit

reagovat Petr 22:25 13.11.2013

Dobry den, ze vam neni trapne nabizet takove smejdy. Jedinne stuzidlo, ktere je kvalitni je vyfocene na uvodni fotce a ma tmavomodrou barvu. To ostatni jsou jenom nefunkcni atrapy, s ubohou kvalitou zpracovani. staci se podivat na detail dotlaceci patky, ktera je misto kvalitniho zalisovani jenom rozklepana nejakym majzlikem. Doporucuji vam vyzkouset si toto svetle modre stuzidlo v praxi - proste to nefunguje! Pokud je pohyblive rameno pevne svarene bez cepu, tak je to jenom na zlost, protoze se stuzidlo povoluje. S pozdravem mistr truhlar. Petr

reagovat Reakce výrobce 07:28 14.11.2013

Dříve jsme tyto typy(s nýtem) na rameni svěrky zkoušeli a malosériově v začátcích vyráběli. Když však za námi chodili truhláři či stolaři jeden za druhým a chtěli „zavařit natvrdo“ ramena našich svěrek i svěrek dřívějších výrobců z bývalého režimu. Zamýšleli jsme se nad příčinou jejich jednání. Nýt je v prvopočátcích lepší řešení(ale max. tak do čtvrt roku při denním používání), poté když se nýt lidově řečeno „vyčochtá“, svěrka nedrží a posuvné rameno se vyklání hodně do boku a šroub stužidla Vám nejde proti pásovině (platličce). Toto je naše praktická zkušenost Jinak si myslím, že s našimi svěrkami nejsou zásadní problémy. Ročně jich vyrábíme okolo 10 tis. kusů a 99 procent zákazníků je s nimi spokojeno. Jistě chápete, že nemůžeme zajetou sériovou výrobu předělat nebo přestavět podle jednoho zákazníka. Naše svěrky jsou vyráběny z nejjakostnější pevnostní pásoviny od českého výrobce. Můžeme se opřít o 17-letou tradici výroby. Neříkám, že se nám v životě vždy vše podařilo, ale u takhle zaběhlé výroby mne to spíše překvapuje. S pozdravem MK

reagovat Petr 22:59 14.11.2013

Nezlobte se na me MK, ale Vase odpoved kterou nejspis kopirujete kazdemu zakaznikovi, ktery si koupi tyto sverky a vyzkousi je v praxi me vubec nepresvedcila o tom, ze se Vam v zivote vubec kdy neco podarilo. Klasicke stuzidlo vyrobene dle CSN (s nytem) denne pouzivame a jsou stara pres 15 let bez nejmensich problemu, zato tyto \"nepovedene kopie\" co se tvari jako original a u kterych jeste pred pouzitim sroub dosedal v mnoha pripadech krive a nepresne na platnicku bych nejradsi vyhodil oknem, protoze proste nejdou dotahnout diky tomu ze zavarene rameno klouze a nedrzi v dane poloze. Jestlize se jak pisete muzete \"oprit\" o 17-letou tradici, tak si myslim, ze je na case poridit si alespon lisovaci masinu na pritlaceci patky. To jak je rozklepana nejspis majzlikem aby drzela na konci sroubu je vrchol \"garazoveho umeni\" vasi \"zaběhlé\" vyroby. S pozdravem mistr truhlar Petr

reagovat Milan Malík 23:02 24.11.2013

Dobrý den pánové… moc mě zaujala vaše diskuse. Já osobně truhlařím už 18 let. Truhlárnu lépe řečeno torzo truhlárny co zbylo po JZD jsem podědil po svém dědovi. Ale k věci co se týče svěrek nýtovaných. My máme na truhlárně cca 50ks nýtovaných svěrek. Nutno podotknout je to, že jen cca 15ks ještě nemáme svařených jedná se o svěrky ještě po mým dědovi vyrobené někdy v padesátých letech. Ostatní jsme opravdu po ,,letech,, už nevím po kolika nechali napevno zavařit….prostě klouzali. Tady u Habilisu jsem koupil svěrky před cca 4lety a asi se jedná stále o ty samé již svařené jako jsou na obrázku. Dříve jsem je kupoval o něco málo dráž v Lysé nad Labem. A nám teda stále dobře fungují. A dokupujme je stále dál, dnes třeba 4ks 2000mm. Já tedy dávám zapravdu panu MK S pozdravem Malík

reagovat Vašek 12:28 17.3.2019

Taky mi klouzala. Zdrsnil jsem barvu na vnitrni užši straně plocáče šmirglem a svěrka už drží

reagovat Vašek 12:28 17.3.2019

Taky mi klouzala. Zdrsnil jsem barvu na vnitrni užši straně plocáče šmirglem a svěrka už drží

reagovat Vašek 12:29 17.3.2019

Copyright 2021 HabilisTools.cz  Mady by atomicmedia