O NÁS O NÁKUPU KONTAKTY PLNÉ ZNĚNÍ VOP
DOPORUČUJEME

Svěrky BESSEY

Od 88 Kč bez DPH

DOPORUČUJEME

Aku a elektronářadí

Od 420 Kč bez DPH

DOPORUČUJEME

Frézy na spoje s vyměnitelnými destičkami

Od 3 565 Kč bez DPH

O NÁS

Společnost HABILIS spol. s r.o. vznikla v roce 2006. Sekce Habilis Tools se zaměřuje na prodej dřevoobráběcích nástrojů. V roce 2011 se odděluje společnost Habilis Steel spol. s r.o. specializující se na kovoobráběcí nástroje.

Habilis Tools je dnes registrovanou značkou působící po celé České republice a své spokojené zákazníky má i na Slovensku. Má své pevné místo na trhu, které si získala především osobním přístupem, solidností a hlavně širokou nabídkou jak tuzemských, ale především zahraničních značek.
Za dobu své působnosti jsme uvedli na trh celou řadu nových značek a tak se nám podařilo rozšířit sortiment dřevoobráběcích nástrojů v České republice. Tím jsme rozšířili i Vaše výrobní možnosti jak na tradičních tak i na CNC strojích.

Postupem času se činnost společnosti rozšířila na prodej dřevoobráběcích strojů a průmyslových nožů pro dřevoobráběcí, polygrafický a plastařský průmysl. V dnešní době disponuje prodejním a výrobním oddělením, které nabízí nejširší škálu hoblovacích a průmyslových nožů v různých materiálových provedeních. 

V současné době má společnost středisko v Rudné u Prahy.

Habilis Tools tvoří tým lidí, kteří ve výše zmiňovaném oboru působí již řadu let. Jejich usilovnou prací se podařilo získat výhradní zastoupení značky G3 Fantacci, jež je jedním z předních výrobců dřevoobráběcích nástrojů s mnohaletou tradicí. Mimo vlastní konstrukci, vývoj a výrobu, Habilis Tools dodává nástroje renomovaných značek jako je např. Metal World, BSP, Garniga, Freud, Leuco, Aigner a mnohých dalších. 

Máte-li specifický požadavek, který nemůže být vyřešen za pomoci standardních nástrojů, dokážeme navrhnout a vyrobit zakázkové nástroje dle Vašich potřeb. 

Další nedílnou a stěžejní součástí naší činnosti je samozřejmě i servis nástrojů a to zejména diamantových a spirálových stopkových fréz a dalšího sortimentu. Díky know-how našich techniků a poradců poskytujeme kvalitně a zdarma poradenství pro dřevozpracující podniky

Další informace a tipy naleznete na našich stránkách www.habilistools.cz

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. 

Vždy vyhovíme Vašim přáním a požadavkům.
 

Naše firma je držitelem certifikátu Prověřená společnost.prověřená společnost 2016

 

HABILIS spol. s r.o. - Stroje, nástroje a nářadí pro truhláře a dřevoobrábění - idatabaze.czCNC obrábění dřeva, dřevoobrábění - idatabaze.cz

 

Navštivte také inzertně informační portál s truhlářskou tématikou Stolaři-Truhláři.cz.

Najdete rychlou a účelovou komunikaci mezi profesionálními truhláři - VÝROBCI a společnostmi, které se zabývají prodejem všeho potřebného k jejich práci – DODAVATELI, ať už se jedná např. o dřevoobráběcí stroje, nástroje, dřevařské materiály, příslušenství nebo technologie.

Kromě katalogů firem naleznete na portálu několik sekcí s různými tématy: dotace, bazar strojů, inzerce, reportáže, návody, rady-tipy-nápady, akce a slevy, informace o výstavách a akcích, kurzech a projektech, zajímavosti a inspirace...

webový portál www.stolari-truhlari.cz

 

Copyright 2018 HabilisTools.cz  Mady by atomicmedia